Manolya Sitesi

Genel Özellikler

2005 yılından itibaren inşaat sektöründe yaptığı birbirinden güzel projelerle varlığını sürdüren akbulut yapının hayata geçirdiği MANOLYA SİTESİ projesinin anahtar teslimi Mayıs 2015’tir.
İşlevsel ve estetik mimarinin göz alıcı uyumunun hakim olduğu görsel tasarım İstanbul’da seçkin bir firma tarafından yapılmıştır.

Özel tasarlanmış rekrasyon alanı ve kullanılan malzemelerin eşsiz uyumundan meydana gelen kusursuz iç mimarisi ile toplam 40 daireli manolya sitesiı sizler için eşi bulunmaz bir yuva ve ayrıcalıklı bir yaşam merkezidir.

Site hayatının tüm gerekliliklerini 1.sınıf inşaat kalitesiyle birleştirerek size keyifli konforlu güvenli bir yaşam sunuyoruz. Tatil keyfini evinizde yaşatacak

Teknik Özellikler

* Multi sistem klima alt yapısı

* İki telefon hattı , Adsl, digitürk, tivibu,dsmart altyapıları ,uydu altyapısı

* Temel sistemi radye jenareldir.

* Betonarme karkas taşıyıcı sistemde beton sınıfı C30, beton çelik çubukları st mb’dir

* Digital multitek intercom sistemi ve daire içersinde görüntülü ve sesli kapı telefonu sayesinde blok girişini görüntüleme olanağı

* Islak hacimleri, teraslar, çatılar ve toprak altı mahellerde ısı ve su yalıtımı yapılmıştır.

* Cephelerde minimum ısı kaybına göre projelenmiş ytong malzeme ile kaplanmıştır.

* Daireler arasında özel ses yalıtımı ile bağımsız villa yaşam tarzı amaçlanmıştır.

* Çatılarda dupont tyvek marka özel su geçirimsizlik örtüsü toprak altı kotlarda balkon ve teraslarda sika ve yks marka özel su geçirimsizlik izolasyon harçları ve likit mebran uygulaması yapılmıştır.

* Topraklama tesisatı zayıf akım temelden çatıya kadar tesisat döşenmiştir.

2017-12-19T11:25:53+00:00