Yaşam Evleri

Genel Özellikler

2005 yılından itibaren inşaat sektöründe yaptığı birbirinden güzel projelerle varlığını sürdüren akbulut yapının hayata geçirdiği akbulut konutları projesinin B blok anahtar teslimi Temmuz 2012 A blok anahtar teslimi Aralık 2012’dir.
İşlevsel ve estetik mimarinin göz alıcı uyumunun hakim olduğu görsel tasarım İstanbul’da seçkin bir firma tarafından yapılmıştır.

Akbulut konutları 3+1 150 m2 brüt alana sahiptir. Özel tasarlanmış rekrasyon alanı ve kullanılan malzemelerin eşsiz uyumundan meydana gelen kusursuz iç mimarisi ile akbulut konutları ile sizler için eşi bulunmaz bir yuva ve ayrıcalıklı bir yaşam merkezidir.
Havuzlu, Fitness salonları, 2800 m2 lik alanın %60’ı sosyal alan olarak projelenmiştir.
Bahçelievlr Mah. (Vergi Dairesi arkası) sahile, merkeze ve kültür merkezine yakın lokasyonda site hayatının tüm gerekliliklerini 1.sınıf inşaat kalitesiyle birleştirerek size keyifli konforlu güvenli bir yaşam sunuyoruz. Tatil keyfini evinizde yaşatacak, çim tepeler manolya ağaçları çocuklar için yapay tırmanma duvarı, “çimlere basmak yasaktır” tabelasının olmadığı lokasyonda A ve B blok 24 daire yapıla gelmekte. Her bloğa ait fitness merkezleri, yüzme havuzu, açık otopark , 24 saat güvenlik , interkom sistemi ve farklı mimarisi ile öne çıkan bu sitedeki projemizden detaylı bilgi almak ve şatış şartlarımız için ofisimize bekliyoruz.

İç Mekanlar

Salon ve Odalar
Duvarlar ithal silinebilir (opsiyonel) kağıt kaplamadır. Zemin kaplama 1.sınıf laminat kaplamadır.

Banyo
Yerden tavana kadar 1.sınıf seramik kullanılmıştır.Banyo dolapları ve ve her ayrıntı özel olarak modern mimariyle dizayn edilmiştir.

Mutfak
Duvarda su bazlı silinebilir antibakteriyel boya kullanılmıştır.Dolaplar özel tasarımdır. Siemens marka(mikro dalga fırın, ankestre fırın davlumbaz ve ocak) opsiyonel bulunmaktadır. Evye ithal franke marka olup, armatörler ithal ideal standart marka kullanılmıştır. Zemin kaplama seramik granittir.

Antre ve koridorlar

Duvarda su bazlı silinebilir antibakteriyel boya kullanılmıştır. Zemin kaplaması granit seramiktir.
İç kapılar
İstabul’da seçkin inşaat firmalarının tedarikçisi tarafından imal edilmiştir.
Ortak Mekanlar
* Asansör hidrolik olup ünite Beringel, Kabin Wittur markadır.
* Blok zemin kaplamaları özel imalat granit ve mermer ayrıca özel kesim Elazığ taşı, duvar kaplamaları özel kesim granittir.
* Malzemeler özellikle CE sertifikalı ürünler içinden seçilmiştir.

Teknik Özellikler

* Multi sistem klima alt yapısı
* İki telefon hattı , Adsl, digitürk, tivibu,dsmart altyapıları ,uydu altyapısı
* Audio marka görüntülü intercom sistemi
* Temel sistemi radye jenareldir.
* Betonarme karkas taşıyıcı sistemde beton sınıfı C30, beton çelik çubukları st mb’dir
* Digital multitek intercom sistemi ve daire içersinde görüntülü ve sesli kapı telefonu sayesinde blok girişini görüntüleme olanağı
* Islak hacimleri, teraslar, çatılar ve toprak altı mahellerde ısı ve su yalıtımı yapılmıştır.
* Cephelerde minimum ısı kaybına göre projelenmiş ytong malzeme ile kaplanmıştır.
* Daireler arasında özel ses yalıtımı ile bağımsız villa yaşam tarzı amaçlanmıştır.
* Çatılarda dupont tyvek marka özel su geçirimsizlik örtüsü toprak altı kotlarda balkon ve teraslarda sika ve yks marka özel su geçirimsizlik izolasyon harçları ve likit mebran uygulaması yapılmıştır.
* Topraklama tesisatı zayıf akım temelden çatıya kadar tesisat döşenmiştir.
* İntercom sistemli özel tasarımlı iç kabinli 4 kişilik Agm marka enerji kesildiğinde yedek güç ile en yakın kata getirip asansör kapısını açan asansör sistemi kullanılmaktadır.

2017-12-19T11:41:09+00:00